Opus IPP™ – spot informacyjny

Wszystkim Państwu, którzy nie zdołali dotrzeć na konferencje Grupy OpusNet „3X4”, gdzie szczegółowo opisany został Program Sukcesji Międzypokoleniowej Opus, udostępniamy spot informacyjny na temat podstawowych zagadnień związanych z sukcesją międzypokoleniową.

Film znajduje się pod poniższym linkiem – https://www.youtube.com/watch?v=5guAqr9cI3M&feature=em-upload_owner

Zapraszamy do skorzystania.

Opus IPP™ – artykuł na FZG.pl

Drodzy Użytkownicy,

zapraszamy do zapoznania się z artykułem „Trudna scheda po Robercie Maxwellu”, który znajduje się na blogu finansezagranica.pl.

Artykuł pokazuje na przykładzie jednego z najbogatszych ludzi świata swoich czasów, jak istotne jest dobre zaplanowanie sukcesji międzypokoleniowej.

Prosimy o kliknięcie tutaj w celu przeczytania artykułu.

Hot Topics w OpusAPP

Hot Topics w aplikacji mobilnej OpusNet pokażą wszystkim użytkownikom przekrojową informację na temat produktów i usług Grupy. Hot Topics będą zmieniać się w cyklu miesięcznym, a raz w tygodniu otrzymają Państwo powiadomienie na temat nowych treści przygotowanych przez OpusNet.

Hot Topics i zakładka aktualności w OpusApp to najlepszy sposób by otrzymywać w pierwszej kolejności treści związane ze strukturami i rozwiązaniami biznesowymi przygotowanymi dla Klientów Grupy.